SVS-contact
bussines company

Україна, Дніпропетрівська область
м. Дніпропетровськ
моб. +380504888002
тел. +380567168019
office@svs-contact.dp.ua

Вибір мови

Міні - АТС
СКС - мережі
Оптичні мережі (ВОЛЗ)
Відеоспостереження
Охоронна сигналізація
Контроль доступу (СККД)
Волоконно-оптичні лінії зв'язку (ВОЛЗ)


SVS-contact. Проектирование и монтаж волоконно оптических линий связи ВОЛС. Украина



Волоконно-оптичні лінії зв'язку (ВОЛЗ) - це вид системи передачі інформаційних даних, при якому інформація передається по оптичним діелектричним світловода, відомим під назвою оптичне волокно. Крім питань волоконної оптики технології ВОЛЗ також охоплюють питання, що стосуються електронного передавального обладнання, його стандартизації, протоколів передачі, топології мережі та загальні питання побудови мереж. В даний час ВОЛЗ вважаються найдосконалішою фізичним середовищем для передачі інформації, а також самої перспективним середовищем для передачі великих потоків інформації на значні відстані.

 

Переваги Волоконно-оптичних ліній зв'язку (ВОЛЗ)

• широкосмугових, обумовлена надзвичайно високу несучу частотою (Fo = 1014 Гц). За ВОЛЗ можна передавати інформацію зі швидкістю близько 1,2 млрд. біт даних в секунду.
• Дуже мала загасання. (0,2-0,3 дБ на довжині хвилі 1,55 мкм на 1 км) світлового сигналу у волокні дозволяє будувати ВОЛЗ довжиною до 100 км і більше без ретрансляції сигналів.
• Стійкість до електромагнітних перешкод з боку оточуючих мідних кабельних систем, електричного обладнання (лінії електропередачі, електродвігательние установки і т.д.) і погодних умов.
• Захист від несанкціонованого доступу. Інформацію, що передається по волоконно-оптичних ліній зв'язку, практично не можна перехопити неруйнуючим способом.
• Електробезпека. Через відсутність іскроутворення оптичне волокно підвищує вибухо-та пожежобезпечність мережі, що особливо актуально на хімічних, нафтопереробних підприємствах, при обслуговуванні технологічних процесів підвищеного ризику.
• Мала вага та об'єм. Волоконно-оптичні кабелі мають меншу вагу та об'єм в порівнянні з мідними кабелями в розрахунку на одну й ту ж пропускну здатність. Наприклад, 900-парний телефонний кабель діаметром 7,5 см, може бути замінений одним волокном з діаметром 0,1 см. Якщо волокно "одягнути" в безліч захисних оболонок і покрити сталевий стрічкової бронею, його діаметр буде 1,5 см, що в кілька разів менше розглянутого телефонного кабелю.
• Невисока вартість. Волокно виготовлено з кварцу, основу якого становить двоокис кремнію, широко поширеної, а тому недорогого матеріалу, на відміну від міді.
• Довговічність. Термін служби ВОЛЗ становить не менше 25 років.

Недоліки Волоконно-оптичних ліній зв'язку (ВОЛЗ)

• Відносно висока вартість зварювання оптичних волокон. Для зварювання ВОЛЗ потрібно прецизійне, а тому дороге, технологічне обладнання. Як наслідок, при обриві оптичного кабелю витрати на відновлення ВОЛЗ (зварювання ВОЛЗ) вище, ніж при роботі з мідними кабелями. Однак ці витрати виправдані, адже на сьогодні зварювання ВОЛЗ - це оптимальний спосіб з'єднання оптичних волокон. Кращі апарати для зварювання ВОЛЗ виготовляються в Японії.
• Відносно висока вартість активних елементів ВОЛЗ, що перетворюють електричні сигнали в світ і світло в електричні сигнали.

Області застосування Волоконно-оптичних ліній зв'язку (ВОЛЗ)

При проектуванні, монтажі та експлуатації систем передачі даних необхідно враховувати безліч різних чинників. Необхідний обсяг і швидкість передачі даних, довжина ліній, можливі зовнішні впливи, вартість є основними питаннями, що потребують прийняття правильного рішення. При вирішенні таких питань все більшого поширення набувають оптоволоконні технології. Волоконно-оптичні кабелі, що застосовуються в СКС, призначені для передачі оптичних сигналів усередині будівель і між ними. На їх основі можуть бути реалізовані всі три підсистеми СКС, хоча в горизонтальній підсистемі волоконна оптика поки знаходить обмежене застосування для забезпечення функціонування ЛОМ. У підсистемі внутрішніх магістралей оптичні кабелі застосовуються однаково часто з кабелями з кручених пар, а в підсистемі зовнішніх магістралей вони відіграють домінуючу роль.

Оптика для СКС допомагає без утруднень проектувати мережі з урахуванням надмірності. Тому оптика для СКС дає можливість подальшого розширення системи без реструктуризації, і отже, й без додаткових витрат обслуговуючої компанії і споживачів. Використання оптики для СКС - це забезпечення довгого терміну експлуатації системи і зниження витрат на її обслуговування.

Кабелі зовнішньої прокладки використовуються при створенні підсистеми зовнішніх магістралей і пов'язують між собою окремі будинки. Основною областю використання кабелів внутрішньої прокладки є організація внутрішньої магістралі будівлі. Кабелі для шнурів призначені в основному для виготовлення сполучних і комутаційних шнурів, а також для виконання горизонтальної розведення при реалізації проектів класу "fiber to the desk" (волокно до робочого місця) і "fiber to the room" (волокно до кімнати).

При виконанні робіт з прокладання ВОЛЗ особливо високі вимоги пред'являються до працівника, що виконує оконцовку оптичного волокна. Способів оконцовкі оптичного волокна декілька, це може бути використання клею, термоусадка, обжим або установка піг-тейлов. Застосування того чи іншого способу залежить від багатьох факторів, таких як досвід виконавця, наявність обладнання та конкретні умови виконання роботи.

Наші фахівці надають повний перелік послуг по розробці, створенню та обслуговування мережевих рішень на основі ВОЛЗ:

• Підготовчі роботи і проектування;
• Прокладання оптичного кабелю;
• Монтаж кросового обладнання;
• Зварювання, підключення, маркування кабелів;
• Тестування мережі та здача в експлуатацію;
• Встановлення та підключення кінцевого мережного обладнання.
• Обслуговування вже існуючої оптичної мережі, а так само виконання АВР (аварійно - відновлювальних робіт)

Создание и раскрутка сайтов под ключ. WebSlava.com.ua - залог успеха вашего сайта! Домашня сторінка | Про компанію | Проекти | Партнери | Статті | Форум | Контакти Rambler's Top100