SVS-contact
bussines company


Украина, Днепропетровская область
г. Днепропетровск
моб. (+38-050) 488-80-02

Выбор языка

Мини - АТС
СКС - сети
Оптические сети (ВОЛС)
Видеонаблюдение
Охранная сигнализация
Контроль доступа (СКУД)
Десять причин купити мережну камеру або Про що не стане говорити постачальник аналогової телекамери
Мережеві камери існують вже кілька років - перша з них була випущена в 1996 році. Спочатку технології мережних камер не могли змагатися з аналоговими телекамерами професійного рівня. Вважалося, що це тип веб-камер для спостереження за об'єктами і подіями по мережі Інтернет або локальній мережі. Ці камери, початковим призначенням яких була цифрова передача зображень, зв'язок через мережу Інтернет і в нових сферах застосування, не використовувалися для відеоспостереження. Але тепер ситуація сильно змінилася. Протягом останнього року мережеві камери потіснили аналогові телекамери і тепер відповідають тим же вимогам і характеристикам. А далі ми побачимо, що в деяких важливих галузях мережеві телекамери перевершують за параметрами аналогові телекамери.

Десять аспектів, про які не скаже постачальник аналогової телекамери

Взагалі кажучи, розглядаючи питання про перехід до мереж на базі IP-технологій, крім порівняння двох типів телекамер з точки зору користувача, слід мати на увазі ще ряд факторів. До них відносяться як характеристики, так і взаємодію відкритих систем, гнучкість, перспективність і зв'язність вузлів мережі. Однак у цій статті будуть розглянуті десять найважливіших функціональних відмінностей між сучасними мережевими телекамерами та їх аналоговими родичами, а також чому важливо розуміння цих факторів при майбутню покупку телекамери.

1. З проблемами чергування покінчено. Аналогова телекамера при високій роздільній здатності (4CIF) має значні проблеми з чергуванням. Це відбувається через те, що при аналоговому відеосигналі, навіть якщо він підключений до цифрового відеореєстратора, всі зображення складаються з ліній, а кожне зображення складається з двох перекриваються полів. Якщо зображення містить багато рухомих елементів, воно стає розмитим. Розмитість виникає внаслідок зсуву предметів між зафіксованими зображеннями двох перекриваються полів. У мережевих камерах використовується технологія "послідовної розгортки", яка здатна більш чітко фіксувати зображення рухомих предметів. Ця поліпшена технологія реєстрації зображення означає, що всі зображення реєструється одночасно, завдяки чому кристально чіткі зображення виходять навіть при високому ступені рухливості.

2. Технологія харчування по кабелю Ethernet збільшує економію і надійність.
Подати харчування на аналогову телекамеру завжди було дуже важко і дорого. Завдяки значній економії витрат, яку надає стандарт IEEE 802.3af Power over Ethernet (PoE), він виявився досить вдалим. Для аналогових телекамер такий стандарт не передбачений - він припускає, що мережеві пристрої отримують живлення від комутатора з функцією PoE або проміжного підсилювача за тим же стандартного кабелю 5-ї категорії, по якому передаються дані і відеозображення. Оскільки прийнятий стандарт, все обладнання є сумісним, що максимізує вигоду для кінцевого користувача. У сфері відеоспостереження стандарт PoE надає ще одна перевага: можливість устаткування централізованого резервного джерела живлення для камер в апаратній. У разі збою живлення їх робота перервана не буде.

3. Роздільна здатність у мегапікселів. Аналогові телекамери виготовляються в стандартах NTSC / PAL, і роздільна здатність 4CIF відповідає 0,4 мегапікселя. Сучасним кінцевим користувачам, які мають у своєму розпорядженні новими комп'ютерними моніторами та цифровими телекамерами, потрібні великі значення ємності в мегапікселях, цю вимогу вони висувають і до систем відеоспостереження. Завдяки високій роздільній здатності мережеві камери дають більш докладне зображення і покривають більш великі області. Таким чином, вкладення в систему безпеки не пропаде даремно - адже на такому зображенні можна розгледіти обличчя грабіжника і що він виносить. Крім того, збільшена роздільна здатність мережевих камер дозволяє здійснювати такі функції, як цифровий поворот, нахил і збільшення.

4. Інтелектуалізація на рівні камери. Зараз у світі здійснюється дуже багато відеозаписів з метою спостереження або пошуку. З'явилася нова течія - інтелектуальне відео. Для виконання таких вимог новітні мережеві камери оснащуються функцією виявлення руху і обробки тривог. Телекамера сама приймає рішення, коли посилати відеозображення, з якою частотою зміни кадрів і роздільною здатністю, коли видати сигнал конкретному операторові з метою спостереження та / або реакції. Крім того, мережеві камери оснащуються та інтелектуальними алгоритмами: розпізнавання номерних знаків, підрахунок кількості людей тощо. Наявність інтелектуальних функцій на рівні камери надає набагато більше плідних та ефективних засобів, ніж можна було досягти за допомогою цифрового відеореєстратора або іншої централізованої системи. Мережева камера вирішує також іншу виникає проблему: нестачу обчислювальних потужностей для аналізу в режимі реального часу великої кількості каналів. Мережеві камери створюються на основі цільового апаратного забезпечення високого ступеня інтеграції, яка чудово виконує завдання аналізу зображення і тим самим дозволяє встановлювати великі інтелектуальні відеосистеми.

5. Інтегроване управління функціями повороту, нахилу і збільшення та введення / виводу. Для аналогової телекамери з функціями повороту, нахилу і збільшення (PTZ), крім відеокабелю, потрібен окремий кабель для послідовного каналу керування рухом PTZ. Це дороге і громіздке рішення. Технологія, яка використовується для мережевих камер, дозволяє керувати функціями PTZ з тієї ж мережі, яка передає відеосигнал. Команди PTZ для мережевої купольної камери надсилаються по IP-мережі, що дозволяє значно скоротити витрати і досягти підвищеної гнучкості. Більш того, в мережеві камери можуть входити вхідні і вихідні сигнали, наприклад, сигналізація та управління замками. Це дозволяє скоротити витрати кабелю, коштів, і підвищити функціональність і можливості інтеграції.

6. Інтегрований аудіосигнал. У деяких застосуваннях підвищується значення звукового сигналу. У аналогової системі передача звуку неможлива, хіба що у разі відповідного прокладки кабелю до цифрового відеореєстратора. Мережева камера вирішує цю проблему шляхом реєстрації звуку самою камерою, синхронізації його з відеосигналом або навіть інтегрувати його в той же відеопотік і відправити його для спостереження та / або запису з тієї ж мережі. Аудіосвязь може бути повністю двобічної, що дозволяє співрозмовникам вести розмову через переговорні пристрої. Такі звукові пристрої дешеві і легкі в установці - але тільки за наявності мережевої камери.

7. Безпечний зв'язок. При використанні аналогової телекамери відеосигнал передається по коаксіальному кабелю без будь-якого шифрування або аутентифікації. Таким чином, будь-хто може підключитися до відеосигналів, або навіть гірше - замінити відеосигнал телекамери іншим відеосигналом (згадаймо кінофільм "Одинадцять друзів Оушн"). Але мережева камера здатна перед відправленням по мережі шифрувати відеосигнал, що запобігає перегляд або підміну його сторонніми особами. Систему можна також налаштувати на аутентифікацію з'єднання за допомогою зашифрованих сертифікатів, які сприймаються конкретної мережевої камерою, усуваючи таким чином можливість, що хто-небудь вклинитися в лінію. Мережева камера здатна і додавати зашифровані "водяні знаки" в потік відео даних з інформацією про зображення, часу, розташування, користувачів, тривоги і т.д., щоб забезпечити свідоцтво. Чи надає аналогова телекамера такий високий рівень функціональності? Ні в якому разі.

8. Гнучкий, дешевий вибір інфраструктури. Аналоговий відеосигнал зазвичай передається по дорогому коаксіальному або волоконно-оптичному кабелю або ж бездротовим способом. У всіх цих способах відстань впливає на якість зображення. Положення ускладнюється підведенням харчування, подачею вхідних і вихідних сигналів і звуку. Стандартні системи на базі IP-технологій долають ці перешкоди, маючи набагато меншу ціну і надаючи набагато більше можливостей. Точно так само, як перегляд веб-сайтів можливий з будь-якій точці світу, якість зображення мережевої камери не погіршується через відстані. Мережеве IP-з'єднання є загальноприйнятою, стандартизованої технологією, а це означає порівняно низькі витрати. На відміну від аналогових систем, відеопотоки в мережі IP можна маршрутизувати по всьому світу, використовуючи широкий ряд взаємодіючих допоміжних пристроїв. По одному каналу можна передавати безліч різнотипних потоків, оскільки він працює за принципом пакетної комутації. Нові моделі підключаються дешевим кабелем 5-ї категорії, і при використанні 1 Gigabit Ethernet по одному каналу можуть одночасно передаватися сотні повнокадровий відеопотоків.

9. Істинно цифрове рішення. Датчик ПЗС аналогової телекамери видає аналоговий сигнал, який потім оцифровується на АЦП, що дає можливість поліпшення зображення за допомогою цифрової обробки сигналу. Після цього сигнал знову перетвориться в аналогову форму і передається по коаксіальному кабелю. І нарешті, цифровий видеорегистратор знову оцифровує сигнал, щоб зберегти його. Разом, здійснюється три перетворення, кожне з яких призводить до втрати якості зображення. У мережевої камері оцифровка зображення здійснюється один раз, і воно залишається цифровим весь час - непотрібні перетворення, що призводять до погіршення зображення, відсутні.

10. Більше низькі експлуатаційні затрати. Логічно, що всі описані вище розширені функції коштують грошей. Початкова ціна мережевої камери, дійсно, може бути вище - для того, хто порівнює тільки ціни камер. Але порівняйте витрати на канал - і мережева камера з її чудовою гнучкістю і характеристиками відразу стане порівнянної з аналоговими системами, підключеними з відеореєстратора. У безлічі конфігурацій систем авансові витрати на систему відеоспостереження на основі мережних камер навіть нижче, ніж в аналоговому варіанті. Зниження загальних витрат на систему на основі мережних камер в основному відбувається за рахунок серверних додатків і зберігання, які працюють на серверах промислового стандарту на основі відкритих систем, а не на фірмовому обладнанні, наприклад, на цифрових відеореєстраторах. Це значно скорочує витрати на забезпечення і устаткування, особливо у великих системах, в яких значну частку повної вартості системи займають ємності запису і сервери. Додаткова економія витрат заснована на використовуваної інфраструктурі. IP-мережі, такі як Internet або локальні мережі, і різні способи з'єднання, наприклад, бездротовий, можна використовувати для інших застосувань в організації. Вони набагато дешевше звичайних коаксіальних та волоконно-оптичних кабелів. Отже, покінчено з останнім запереченням проти використання мережевих камер. Чого ж ще чекати?
Ви подумаєте, чому ще не чули від постачальника аналогових камер про те, як вигідно відрізняються мережеві камери. Ви стали б піднімати питання, в якому не розбираєтеся?

Висновок: Майбутнє - за мережевими камерами

Шановне аналітичне агентство JP Freeman and Co. Inc., Прогнозує, що ринок мережевих камер є найбільш швидко зростаючим сегментом відеоспостереження, і в 2008 він перевищить обсяг продажів аналогових камер. Оскільки управління системами безпеки по IP-мережах набуває зростаюче розуміння і застосування, можна сказати про настання нової епохи в передовому управлінні безпекою. З іншого боку, аналоговим камер характерна недостатня гнучкість і функціональність, що не відповідає вимогам нової епохи. Оскільки мережеві камери беруть на себе збір кадрів та інтелектуальні функції цифрових відеореєстраторів, полегшується розширення систем, і замовники зможуть використовувати для запису й архівації зображень вигідні стандартні сервери. Вони отримають широкий вибір програмного забезпечення управління відеозаписом та аналізу зображень. Цей перехід від фірмових цифрових відеореєстраторів до відкритих систем, а також переваги мережі, цифрового зображення та інтелектуальних функцій камер стане сильним мотивом для швидкого освоєння мережевих камер з їх перевагами.


СПИСОК СТАТЕЙ

Відеоспостереження:

Система контролю і управління доступом:

Захист від пожежі:

Создание и раскрутка сайтов под ключ. WebSlava.com.ua - залог успеха вашего сайта! Главная | О компании | Проекты | Партнеры | Статьи | Форум | Контакты Rambler's Top100